Переключиться на мобильную версию

Кабмін відмовився скасувати пільги чиновникам при оплаті компослуг - ДУС

Глава державного управління справами Ігор Тарасюк в інтерв'ю газеті Україна Молода заявив, що пропонував Кабінету Міністрів скасувати пільги чиновникам при оплаті комунальних послуг, але уряд відмовився це зробити.
Кабмін відмовився скасувати пільги чиновникам
Кабмін відмовився скасувати пільги чиновникам
rferl.org

"На території наших санаторно-дачних закладів, за законом, мають право проживати деякі категорії чиновників. Коли з'явилася проблема із скороченим бюджетом, виникло і питання: чому чиновник може сплачувати лише 30% комунальних платежів?", - сказав Тарасюк.

У зв'язку з цим, заявив він, ДУС запропонувало Кабміну зробити так, щоб усі повністю платили за те, що спожили.

"Ми не хочемо заробляти на цьому, але людина повинна хоча б платити за користування електроенергією, газом і теплом - у нашому бюджеті немає відшкодування цих платежів. Це нормальне явище", - підкреслив Тарасюк.

Однак Кабмін, за його словами, відповів, що в умовах кризи не має права створювати соціальну напругу на території санаторіїв.

"Міністрам, прирівняним до них категоріям, суддям (залежно від розміру будинку - 50 або 100 метрів) довелося б платити по 800-900 гривень на місяць", - сказав Тарасюк.

Як повідомлялося, замість необхідного мільярда гривень Кабмін прописав в бюджеті на 2009 рік для Верховної Ради 677 мільйонів гривень. Дело повідомляло, що депутати змушені складати чорний список пільг, від яких їм доведеться відмовитися.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь