Переключиться на мобильную версию

Віце-президент Європарламенту закликав Україну показати ЄС прагнення до змін

Ключ до євроінтеграції української держави лежить не в Брюсселі, а в Києві, заявив віце-президент Європарламенту Марек Сівец.

Про це сьогодні, 3 квітня, Марек Сівец заявив, виступаючи перед студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка в Києві.

"І повірте мені, ключ до євроінтеграції лежить не в Брюсселі, а в Києві", - сказав Сівец.

Віце-президент Європарламенту підкреслив, що самі українці мають прийняти рішення щодо своєї інтеграції в Європейський Союз.

"Якщо ви, майже 50 млн українців, приймете рішення піти в Європу, то це рішення буде непростим, багато чим доведеться пожертвувати", - додав Сівец.

При цьому він зауважив, що українцям треба багато зробити на шляху євроінтеграції, а також усім разом демонструвати свою волю до євроінтеграції, приймати участь і будувати великі європейські проекти.
Сівец також згадав про поганий стан судової системи в Україні, яка є, за його словами, "найгіршою в світі". "Я хочу, щоб ви показали Брюсселю, що хочете змін, ми готові вам допомогти, однак і ви повинні робити нам кроки на зустріч", - додав він.

Також віце-президент Європарламенту зазначив, що думка високих посадових осіб Євросоюзу дуже важлива, але набагато важливіша зміна думки звичайних європейців. "Вони повинні зрозуміти, що Україна принесе нові можливості для Європи, не загрози, а саме можливості", - сказав він.

На закінчення свого виступу Сівец додав: "Часи змінюються дуже швидко, пам'ятайте про це".

Нагадаємо, в понеділок, 6 квітня, очікується приїзд в Україну президента Європарламенту Ганса-Герта Петтерінга. Планується його виступ у Верховній Раді.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь