Переключиться на мобильную версию

У БЮТ заявили, що Рада не буде задовольняти "примхи Президента"

Парламентська фракція БЮТ не підтримає поданий Президентом законопроект про зміни до держбюджету на 2009 рік щодо виділення 450 млн. грн. для проведення референдуму з внесення змін до Конституції.

Про це сьогодні, 3 квітня, під час прес-конференції заявив народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Валерій Писаренко.

"Верховна Рада не підтримає виділення коштів на проведення референдуму, оскільки у державі є більш нагальні проблеми, ніж задовольняти такі примхи Президента", - сказав бютівець.

При цьому він зауважив, що команда Президента розробляє сценарій щодо розпуску Верховної Ради.

"Але це робиться не для того, щоб отримати новий парламент, а для того, щоб внести через референдум зміни до Конституції", - сказав він.

Водночас, Валерій Писаренко зауважив, що у разі визнання Конституційним Судом постанови про призначення виборів Президента на 25 жовтня неконституційною, парламент прийме ще одну постанову щодо дати виборів.

"У мене є підстави вважати, що Верховна Рада України може прийняти ще одну постанову про проведення президентських виборів, і це буде знову 25 жовтня", - сказав Писаренко.

Як повідомлялося, Президент України Віктор Ющенко вніс до парламенту законопроект про внесення змін до держбюджету на 2009 рік, у якому пропонує виділити 450 млн. грн. на проведення референдуму щодо змін до Конституції.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь