Переключиться на мобильную версию

Голова Одеського міськздраву заявляє, що їй погрожував розправою лідер партії Батьківщина

Начальник Одеського міського управління охорони здоров'я Олена Якименко направила керівництву Генпрокуратури, СБУ та МВС України заяву про погрози фізичної розправи з боку депутата Одеської міськради, лідера депутатської групи Родина і однойменної партії.
Марків обіцяв відірвати голову Якименко
Марків обіцяв відірвати голову Якименко
revisor.od.ua

Як розповіла сама Якименко, після супроводження під конвоєм з обласної прокуратури до Одеської міськлікарні № 1 одного із затриманих охоронців Марківа, який зажадав надання екстреної медичної допомоги, їй додому несподівано зателефонував сам Марків.

За її словами, "розмова відбувалася на дуже підвищених тонах, Марків ставив дивні запитання, наприклад:" Хто дає мені право визначати, хто буде сидіти у в'язниці, а хто не буде там сидіти? "

"Він обіцяв мене посадити до в'язниці вже через півроку", - зазначає у заяві Якименко, уточнивши, що "розмову Марків закінчив погрозою:" Дивись, тобі мало не буде - відірвуть голову ".

Якименко переконана, що "погрози Марківа пов'язані з її професійною та політичною діяльністю." Я намагалася відповісти на запитання Марківа, але, схоже, мене ніхто слухати не збирався. Зі мною в такому тоні ніколи ніхто не розмовляв. На мене це справило дуже неприємне враження і, звичайно, завдало мені моральної шкоди ", - пише Якименко.

Начальник міськуправління вимагає від правоохоронців вжити належних заходів, щоб захистити її від погроз Марківа.

Як повідомлялося, Одеська обласна прокуратура порушила кримінальну справу щодо 7 осіб, охоронців депутата Одеської міськради Марківа, у тому числі колишнього офіцера УБОЗ УМВС України в області Сергія Бовбалана, які здійснили 21 березня силове захоплення і затримання групи співробітників облуправління Служби безпеки при виконанні службових обов'язків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь