Переключиться на мобильную версию

Яценюк балотуватиметься на посаду Президента України

Народний депутат України, лідер Фронту змін Арсеній Яценюк буде балотуватися як кандидат на посаду Президента України.
Яценюк балотуватиметься на посаду президента України
Яценюк балотуватиметься на посаду президента України
dic.academic.ru

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу Інтер, відповідаючи на запитання, чи буде він виставляти свою кандидатуру на президентських виборах. 

При цьому Яценюк підкреслив, що відповідь на це питання і так зрозуміла, що залишилося дочекатися 35 років (згідно з Конституцією України, такого віку повинен досягти кандидат, щоб мати право балотуватися, а 35 Яценюку виповниться у травні) і оголосити. 

Щодо майбутньої президентської кампанії він зазначив, що це буде боротьба минулого з майбутнім. 

Яценюк переконаний, що кампанія 2010 року буде за своєю інтенсивністю з одного боку, а з іншого боку за своєю агресивністю на порядок вищою, ніж кампанія 2004 року. 

Яценюк вважає, що "ми отримаємо якісно іншу країну". 

Він упевнений, що призначення Верховною Радою України дати президентських виборів на 25 жовтня 2009 року було виключно політичним рішенням. 

Зі слів Яценюка, "конституційне рішення - це зовсім інше рішення виборів президента, однак це було покликання душі всіх народних депутатів України, щоб прийти до можливого взаємного шантажу з приводу того, щоб провести дострокові парламентські і президентські вибори", - додав він. 

При цьому лідер Фронту змін не впевнений, що ця дата залишиться, але чітко зрозуміло: кампанія стартувала. 

Яценюк зазначив, що для будь-якого юриста зрозуміло, що це політична, а не юридична дата". 

Крім того, Яценюк вважає за доцільне проведення одночасних президентських та парламентських виборів. 

"Якщо є конституційні підстави, то це треба робити. Адже для нового президента дуже важливо отримати підтримку парламенту. Тому проведення одночасних виборів було б правильним". 

Яценюк також зазначив, що вже має свою команду на вибори до парламенту. "Як тільки почнеться виборчий процес, я буду показувати кожній людини, яка буде відповідальна за кожну окрему галузь: за медицину, за освіту, за правоохоронну систему, за регіональну політику. Це буде професійна команда тих людей, які можуть зробити зміни в країні", - сказав нардеп. 

Відповідаючи на запитання про доцільність завершення Конституційної реформи до дати проведення президентських виборів, Яценюк заявив, що "були проведені президентські і парламентські вибори, і парламент разом з президентом і разом з суспільством написали нову Конституцію". 

Як повідомлялося, 1 квітня Верховна Рада призначила чергові вибори Президента на 25 жовтня. У Секретаріаті Президента назвали постанову Ради неконституційною і заявили про намір Віктора Ющенка оскаржити рішення ВР в Конституційному суді. Ющенко оскаржить постанову Ради, як тільки вона набуде чинності.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь