Переключиться на мобильную версию

У Чернівцях подружжя, не бажаючи поступитися одне одному, підняли ціну за 3 сотки землі до 73 млн. грн.

На аукціоні з продажу земельних ділянок, який відбувся у Чернівцях, подружня пара, намагаючись придбати 3 сотки землі на одній з вулиць в обласному центрі, підняла ціну майже в 1200 разів.
Увага! Продано!
Увага! Продано!
www.domex.ru

Зі слів начальника управління земельних ресурсів департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради Віталія Чінчіка, подружжя - чоловік і дружина, які посперечалися між собою, - не хотіли поступитися один одному, підняли ціну за 3 сотки землі з стартових 62 тисяч до 73 мільйонів гривень . 

Крім того, Чінчік також повідомив, що на земельну ділянку по вул. Руській, 263 площею 0,0314 га, яка має комерційне призначення, було 5 претендентів, у тому числі і подружня пара. Інші учасники, коли ціна піднялася до 170 тисяч гривень, відмовилися від подальшої участі в аукціоні. 

Замість цього члени подружжя, змагаючись між собою, дійшли до фантастичної суми. 

Як тільки чоловік піднімав ціну, жінка називала ще більшу суму. Вона зупинилася лише тоді, коли чоловік назвав суму 73 мільйони гривень за 3 сотки. 

"Оскільки порушень не було, ліцитатор не міг припинити торги, хоча запропонована чоловіком ціна не відповідає реальній за такий земельну ділянку. Це кілька річних планів надходжень від продажу землі в місті", - зазначив Чінчік. 

Тепер переможець, за умовами торгів, має до вівторка підписати з Чернівецькою міськрадою договір купівлі-продажу цієї земельної ділянки і в місячний термін оплатити названу суму. Якщо він цього не зробить, то, згідно з положенням про аукціон, втратить суму гарантійного внеску - 6,2 тис. грн. За правилами, саму ділянку повторно виставлять на торги. 

Між тим, у листопаді минулого року спір між подружжям у Запорізькій області закінчився трагічно. Як повідомлялося, подружжя готувало місце для зберігання силосу. 57-річний чоловік копав яму і передавав землю догори жінці, при цьому супроводжуючи роботу брудною лайка на адресу дружини. 54-річна мешканка села Веселянка, розсердившись на лайку свого чоловіка, до смерті закидала його камінням. Жінці загрожує 15 років позбавлення волі.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь