Переключиться на мобильную версию

Маріїнський палац після реконструкції відкриють для туристів

Як повідомив наприкінці минулого тижня, 3 квітня, керівник Державного управління справами Ігор Тарасюк, Маріїнський палац після завершення реконструкції буде доступний для туристів.
Маріїнський палац після реконструкції відкриють для туристів
Маріїнський палац після реконструкції відкриють для туристів
wikimedia.org

"Ми вже маємо гарну практику з будинком з химерами. Ось кажуть, що ми його забрали у людей. Але там щосуботи проводять екскурсії, і немає ніякої проблеми. Такий точно механізм буде діяти з Маріїнським палацом після його відкриття ", сказав Тарасюк в інтерв'ю газеті Україна Молода.

За його словами, реконструкція Маріїнського палацу буде здійснюватися у кілька етапів.

"По-перше, зміцнення фундаменту, адже схил пливе, і Маріїнський палац почав давати тріщини - його розриває на дві частини. Навколо фундаменту ми забили понад 800 палів, які його тепер будуть тримати. Друга частина роботи - це реставрація стін, внутрішніх інтер'єрів. І третє: ми зробили великий інженерний блок, систему кондиціонування. Ще плануємо відкрити центральний, парадний вхід. Після реконструкції палац і надалі буде виконувати свої функції резиденції ", пояснив Тарасюк.

Керівник ДУС також зазначив, що проект реконструкції не передбачає проживання глави держави в Маріїнському палаці.

"Проект не передбачає місця для проживання. Єдине, що ми зробили, - це в далекому крилі, яке раніше не використовувалося, розмістили конференц - хол, де відбуватимуться офіційні зустрічі чи прес-конференції. Додали ще ми кухню для проведення офіційних обідів ", зазначив Тарасюк.

Нагадаємо, що в червні 2007 року в Києві розпочалася реконструкція Маріїнського палацу, яка триватиме як мінімум до 2011-го року. Планувалося, що після реставрації палац буде функціонувати, як будівля, у якій глава держави буде не тільки працювати і приймати офіційних гостей, але і жити, Кабінет міністрів в 2003 році затвердив проект і титул будови на реставрацію і пристосування Маріїнського палацу в Києві вартістю 427,559 млн. грн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь