Переключиться на мобильную версию

У Київській області адвокат приховав майже мільярд гривень

У Державній податковій адміністрації України повідомили, що податківці Київської області розкрили рекордну фінансову аферу.
Податківці розкрили рекордну фінансову аферу
Податківці розкрили рекордну фінансову аферу
epochtimes.com.ua

"Викривши потужний конвертаційний центр, ми з'ясували, що за останні кілька років він приховав майже 1 мільярд гривень. Організатором виявився керівник однієї із київських адвокатських компаній. Юрист допомагав мінімізувати податки, які повинні були заплатити підприємці", - поінформував співробітник прес-служби ДПА Володимир Сапіжак.

За його словами, на надання допомоги підприємцям в ухиленні від податків столичного адвоката підштовхнуло зменшення його доходів на основному місці роботи.

Як зазначив співробітник прес-служби ДПА, діяв адвокат за наступною схемою: наприклад, прибуток у підприємства становив 1 млн гривень, воно мало заплатити близько 200 тисяч гривень податків. Адвокат допомагав документально оформити так, що, наприклад, 1 млн гривень було витрачено на будівництво будь-якої дороги, що обкладається меншими податками.

Крім того, він допомагав оформити фіктивне банкрутство і легалізувати контрабанду.

Нагадаємо, на початку березня СБУ повідомила про викриття конвертаційного центру, через рахунки якого пройшло понад 500 000 000 гривень.

Наприкінці лютого в Кременчуці працівники обласного Управління по боротьбі з організованою злочинністю викрили конвертаційний центр, через який за два роки було легалізовано майже 300 000 000 гривень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь