Переключиться на мобильную версию

Піскун про отруєння Ющенка: Мене незаконно звільнили і слідство призупинилося

Отруєння кандидата в Президенти України Віктора Ющенка в 2004 році - доведений факт, при цьому слідство давно вже повинно було виявити мотиви злочину і знайти винних, заявив колишній генпрокурор, народний депутат від ПР Святослав Піскун.
Святослав Піскун: Це у мене викликає великий сумнів у тому, що хтось хоче об'єктивно розібратися у цій кримінальній справі
Святослав Піскун: Це у мене викликає великий сумнів у тому, що хтось хоче об'єктивно розібратися у цій кримінальній справі
lenta.ru

"Отруєння було однозначно, це доведений факт. Існує низка експертиз, що це повністю підтверджують", - заявив регіонал в ефірі телеканалу TBi.

Піскун зазначив, що в той час, коли він очолював Генпрокуратуру, справу про отруєння Ющенка розслідували "активно", у слідчої групи був план розслідування.

"Але мене незаконно звільнили і, на мій погляд, можливо, я переоцінюю себе на тій посаді, яку я обіймав, слідство по цій справі призупинилися", - зазначив Піскун, додавши, що слідство давно повинно було вже довести, хто отруїв Ющенка і через які мотиви.

У колишнього генпрокурора є власна версія причин отруєння. Він не уточнив, яка, але зазначив, що вона "повністю співпадає з робочим планом слідчо-оперативної групи, яка тоді працювала".

Також Піскун звернув увагу на те, що після його звільнення було звільнено майже всіх членів оперативно-слідчої групи, які займалися розслідуванням справи про отруєння Віктора Ющенка.

"Це у мене викликає великий сумнів у тому, що хтось хоче об'єктивно розібратися у даній кримінальній справі, - заявив він. - Кожна кримінальна справа повинна бути розслідувана і вона має шанс на розкриття, якщо для цього існує політична воля і професіоналізм людей, які цим займаються ".

Нагадаємо, 31 березня Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію з питань розслідування обставин отруєння Віктора Ющенка. За кілька днів до цього один з нардепів-бютівців попросив ГПУ перевірити причетність до отруєння Євгена Червоненка.

Тим часом, комуністи заявили, що ніякого отруєння кандидата в Президенти під час виборчої кампанії 2004 року не було.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь