Переключиться на мобильную версию

Рада попросила США відновити допомогу з ліквідацією ядерної зброї

Верховна Рада звернулася до Конгресу Сполучених Штатів Америки з проханням відновити фінансування робіт з утилізації ракетного палива та ліквідації ядерної зброї в Україні.
Верховна Рада України звернулася до Конгресу Сполучених Штатів Америки
Верховна Рада України звернулася до Конгресу Сполучених Штатів Америки
Корреспондент

За прийняття відповідної постанови проголосували 379 народних депутатів з 442, зареєстрованих у сесійній залі.

"Верховна Рада України звертається до Конгресу Сполучених Штатів Америки з пропозицією вирішити питання фінансування робіт, які дозволять якомога швидше завершити утилізацію ракетного палива та виконати комплекс заходів, спрямованих на ліквідацію ядерної зброї в Україні згідно з договором від 25 жовтня 1993 року", - зазначається в постанові українського парламенту.

Як зазначив доповідач з цього питання лідер фракції БЮТ Іван Кириленко, у травні 2003 року, незважаючи на дію угоди, американська сторона в односторонньому порядку заявила про припинення фінансового забезпечення цього проекту.

"Це поставило під загрозу виконання міжнародних зобов'язань України щодо ліквідації стратегічних озброєнь і Договору між СРСР і США про скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь від 1991 року, згідно з яким в Україні виконуються роботи з утилізації твердого ракетного палива міжконтинентальних балістичних ракет", - повідомив Кириленко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь