Переключиться на мобильную версию

Росія звинуватила Україну у безпідставності претензій на активи СРСР

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що претензії України на активи колишнього СРСР суперечать раніше досягнутим домовленостям.
Лавров: Росія вже розплатилася за всіма боргами
Лавров: Росія вже розплатилася за всіма боргами
5ta.ru

Про це Сергій Лавров сказав в інтерв'ю Российской газете, яке опубліковано в сьогоднішньому номері.

Російський міністр звинуватив Україну в тому, що вона переглядає домовленості, яких нібито досягнуто раніше. "Це і угода про так званий" нульовий варіант ", коли всі колишні республіки Радянського Союзу домовилися про те, що Російська Федерація бере на себе всі активи колишнього Радянського Союзу і за це розплачується за всіма його боргами", - сказав Лавров.

При цьому він заявив, що Росія вже розплатилася за всіма боргами, в тому числі 14 млрд дол. було заплачено в рахунок частки України у боргу Радянського Союзу.

"Але угоду про "нульовий варіант" так і не ратифіковано українським парламентом", - зазначив Лавров.

Як повідомлялося, 26 лютого керуючий справами Президента РФ Володимир Кожин заявив, що Україна безпідставно претендує на власність колишнього СРСР за кордоном. Він заявив, що мова йде про "дуже велику" кількість спірних об'єктів. Зокрема, в Японії і в ряді європейських країн.

2 березня керівник прес-служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич заявив, що Росія ігнорує майнові права України на закордонну власність колишнього СРСР, а заяви Росії про нібито приналежність всієї закордонної власності колишнього СРСР тільки їй є далекими від істини і свідчать про спроби ігнорувати майнові права України.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь