Переключиться на мобильную версию

У Києві цього року побудують комунальні лазні для бідних

Київська міськрада прийняла рішення побудувати комунальні лазні із пральнями та хімчистками для малозабезпечених городян у 2009-2013 роках.
У Києві побудують комунальні лазні
У Києві побудують комунальні лазні
Корреспондент

Про це сказано в рішенні Київради про перелік заходів щодо розвитку сфери побутових послуг у 2009-2013 роках.

Перелік заходів також передбачає інвентаризацію об'єктів побуту, формування збалансованої мережі шляхом їх раціонального розміщення, збереження та зростання кількості робочих місць, що задіяні у сфері побуту.

Питання щодо будівництва лазень Київрада доручила вирішити Київській міській та районним державним адміністраціям. Кількість таких лазень в рішенні не зазначено. Київрада також рекомендувала райадміністраціям призупинити приватизацію об'єктів комунальної власності, в яких здійснюють свою діяльність підприємці, що надають побутові послуги, на час підготовки будівництва, повідомляють у Київраді.

У разі ж приватизації такого об'єкта в договорі купівлі-продажу райадміністраціям рекомендується передбачати заборону перепрофілювання об'єкта на термін не менше п'яти років.

На сьогоднішній день у столиці діє одна із останніх загальних лазень у країні. Другої такої у місті більше немає. Побудовано піч ще у 1895 році.
Нагадаємо, виконуючий обов'язки голови КМДА Анатолій Голубченко повідомив 3 квітня, що міськдержадміністрація прийняла рішення перенести підвищення тарифів для населення з травня на червень, а на компослуги для юридичних осіб - із квітня на травень.

Як повідомлялося раніше, наприкінці березня цього року робоча група міськради Києва із вивчення тарифної політики вважає за необхідне поетапно підвищити тарифи на гаряче і холодне водопостачання, водовідведення та опалення у 1,96-3,18 разів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь