Переключиться на мобильную версию

Президент Європарламенту перервав свій виступ у Раді через невдоволення комуністів

Деякі заяви президента Європейського парламенту Ханса Герта Поттерінга під час його виступу на позачерговому засіданні Верховної Ради народні депутати зустріли невдоволеними вигуками.
Президенту Європарламенту довелося перервати свій виступ у Раді через невдоволення комуністів
Президенту Європарламенту довелося перервати свій виступ у Раді через невдоволення комуністів
reuters

Зокрема, у своєму виступі на засіданні Ради президент Європейського парламенту нагадав, що 2 квітня Європарламент ухвалив резолюцію про засудження комуністичного режиму.

Після цих слів деякі члени фракції Комуністичної партії України почали висловлювати невдоволення такою позицією.

Також невдоволені вигуки лунали з лав фракцій Партії регіонів і КПУ, коли Поттерінг говорив про те, що помаранчева революція увійде в історію.

Президент Європарламенту не зрозумів, в чому справа, і запитав, які проблеми. У відповідь деякі депутати з фракцій БЮТ і Наша Україна - Народна самооборона прокричали, що проблем немає, мовляв, це просто комуністи кричать.

Як уже повідомлялося, під час виступу на сьогоднішньому позачерговому засіданні Ради Ханс Герт Поттерінг також заявив, що Європейський Союз і Україна повинні розробити спільну стратегію енергетичної безпеки на принципах Енергетичної хартії.

Крім того, він закликав усіх політичних лідерів України переступити через внутрішні політичні розбіжності і працювати разом для забезпечення довгострокової політичної стабільності в країні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь