Переключиться на мобильную версию

Ющенко вручив орден Поттерінгу за правду про Голодомор

Президент України Віктор Ющенко провів зустріч з президентом Європейського Парламенту Гансом Гертом Поттерінгом і вручив йому орден Ярослава Мудрого ІІ ступеня.
Віктор Ющенко вручив Гансу Герту Поттерінгу орден Ярослава Мудрого ІІ ступеня
Віктор Ющенко вручив Гансу Герту Поттерінгу орден Ярослава Мудрого ІІ ступеня
Фото Миколи Лазаренка/ Прес-служба Президента
Віктор Ющенко вручив Гансу Герту Поттерінгу орден за значний особистий внесок у донесення до світової спільноти правди про геноцид Українського народу під час Голодомору 1932-1933 років.

Поттерінгу Ющенко подякував за високу державну нагороду, зазначивши, що й надалі буде докладати зусиль для визнання злочинів тоталітарних режимів.

Під час зустрічі з президентом Європарламенту Віктор Ющенко наголосив, що формування відносин Україна - ЄС є одним з основних пріоритетів зовнішньої політики нашої держави. "Це та політика, яка для України є базовою, стратегічною, фундаментальним пріоритетом", - сказав він.

Президент зазначив, що в останні роки динаміка відносин України з ЄС суттєво зросла. "Це відносини виключно активні", - зазначив Віктор Ющенко. За його словами, сьогодні Україна та ЄС спільно реалізують цілу низку ініціатив.

Як уже повідомлялося, Ющенко високо оцінив хід переговорного процесу щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, висловив надію, що менш ніж через рік Україна та ЄС впритул підійдуть до створення зони вільної торгівлі, і окремо зазначив, що проведений в останні 2-3 року діалог з модернізації української ГТС "увінчався успіхом".

У зустрічі також взяли участь спікер Верховної Ради Володимир Литвин, тимчасово виконуючий обов'язки міністра закордонних справ Володимир Хандогій, і заступник глави Секретаріату Президента Андрій Гончарук.

Як уже повідомлялося, під час виступу на сьогоднішньому позачерговому засіданні Ради Ганс Герт Поттерінг заявив, що Європейський Союз і Україна повинні розробити спільну стратегію енергетичної безпеки на принципах Енергетичної хартії. Крім того, він закликав усіх політичних лідерів України переступити через внутрішні політичні розбіжності і працювати разом для забезпечення довгострокової політичної стабільності в країні. "Глобальна фінансова криза вразила Україну надзвичайно", - зазначив Поттерінг.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь