Переключиться на мобильную версию

У Києві біля пам'ятника Їжачок у тумані будують майданчик для відвідувачів

У центрі Києва будівельники розпочинають зводити майданчик перед скульптурою персонажа популярного мультиплікаційного фільму Їжачок у тумані.
Незабаром біля Їжачка з’явиться майданчик для відвідувачів
Незабаром біля Їжачка з’явиться майданчик для відвідувачів
zlyuk.ru

Скульптура мультиплікаційного героя розташована у сквері на початку вулиці Рейтарська. Мультфільм Їжачок у тумані вийшов на Союзмультфільм у 1975 році. Режисер - Юрій Норштейн.

Зараз будівельники демонтують частину фундаменту колишнього літнього кафе, щоб укласти плитку біля скульптури. Їжачок з часу його створення минулорічної осені став місцем паломництва киян та гостей столиці, тож земля навколо нього сильно витоптана.

Скульптура постає перед глядачем у вигляді фігури Їжачка, що сидить на пеньку із вузликом, у якому за сценарієм мультфільму повинен бути горщик із малиновим варенням. Його погляд сфокусований на розташованому поруч кінному пам'ятнику. Кінь, як відомо, також є персонажем створеного у 1975 році знаменитого мультфільму. Таким був задум автора - 26-річного Костянтина Стрикуцького. Він стверджує, що ідея була спрямована на гуманізацію столиці.

Крім того, на сусідніх вулицях Рейтарській та Золотоворітській раніше було створено декілька скульптур зі засохлих дерев. Але Їжачок за своєю популярністю є поза конкуренцією.

Ще одне культове місце для любителів пам'яток - вольєр із воронами в одному з дворів на Рейтарській.

Нагадаємо, що 20 березня цього року у Києві на площі Слави відкрили пам'ятний камінь Іванові Мазепі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь