Переключиться на мобильную версию

МЗС передало на розгляд Венеціанської комісії проект Конституції Ющенка

Міністерство закордонних справ України передало проект закону про внесення змін до Конституції України, розроблений Президентом Віктором Ющенком, на розгляд Європейської комісії За демократію через право (Венеціанська комісія).
Проект Конституції вивчається
Проект Конституції вивчається
www.president.gov.ua

Як повідомили в прес-службі глави держави, про це Ющенко повідомив сьогодні в Києві під час зустрічі з співдоповідачем Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань дотримання обов'язків і зобов'язань державами - членами Ради Європи (Моніторингового комітету) Ренате Вольвенд та Сабіною Лойтхойзер-Шнарренбергер. 

Він зазначив, що 31 березня вніс до Верховної Ради законопроект про внесення змін до Конституції. 

Зі слів Ющенка, така ініціатива направлена на суттєве реформування політичної системи в Україні з метою розвитку та зміцнення демократичної, соціальної, правової держави. 

Зі слів глави держави, йдеться зокрема про те, що запропоновані зміни повинні врахувати ряд важливих зауважень Венеціанської комісії та ПАРЄ, а також рекомендації міжнародних експертів та фахівців з конституційного права. 

"Ми зацікавлені у співпраці з інституціями Ради Європи щодо зазначеного законопроекту", - підкреслив Ющенко, зазначивши, що МЗС України вже передав проект закону на розгляд Венеціанській комісії. 

Як повідомлялося, 1 квітня Секретаріат Президента заявив, що має намір передати на аналіз Європейської комісії За демократію через право Ради Європи (Венеціанська комісія) проект нової редакції Конституції, внесений у Верховну Раду Президентом Віктором Ющенком. 

31 березня Ющенко запропонував Раді змінити Конституцію і затвердити ці зміни на всеукраїнському референдумі. 

Венеціанська комісія є самостійною структурою Ради Європи з травня 1990 року. До її складу входять незалежні експерти з міжнародного та конституційного права.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь