Переключиться на мобильную версию

Ъ: Балога побував на допиті у справі про вбивство

Глава Секретаріату Президента Віктор Балога дав свідчення у справі про вбивство ужгородського підприємця Олега Грузіна, пише видання КоммерсантЪ-Україна.
Балога дав свідчення
Балога дав свідчення
president.gov.ua

Газета пише, що в одному з інтерв'ю міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що в МВС мають намір викликати Балогу на допит у справі про вбивство у Закарпатті.

КоммерсантЪ-Украина стало відомо, що мова йде про вбивство Олега Грузіна, якого розстріляли 5 лютого в Ужгороді. Він був другом відомого в Закарпатті кілера Євгена Ігнаткіна, який організував в 1998 році вбивство депутата Закарпатської облради Михайла Токаря (у кримінальних колах також відомого як Геша).

За даними Ъ-Україна, одна з версій слідства полягає в тому, що Балога не зацікавлений в достроковому звільненні Ігнаткіна (засудженого на 15 років за вбивство і зараз перебуває у колонії суворого режиму у Вінницькій області) і дачі ним свідчень щодо замовників вбивства Токаря.

"Він (Віктор Балога - ред.) дійсно прийшов, дав свідчення. У слідчого були запитання до Балоги, тому що він згадується в багатьох ЗМІ як людина, можливо, знайомий з обставинами вбивства кримінального авторитета Геші, - сказав газеті Луценко, додавши, що "убитий Грузін був найкращим другом" Ігнаткіна.

"Останнім часом Грузін намагався впливати на прийняття рішення про переведення Ігнаткіна в зону загального режиму. Слідчий вважає за необхідне допитати Балогу, який був у тісному контакті з багатьма фігурантами цієї справи", - додав Луценко.

20 березня міністр внутрішніх справ України Юрія Луценко повідомив, що МВС має намір викликати на допит главу Секретаріату Президента Віктора Балогу у справі про вбивство на Закарпатті та по низці інших питань.

У відповідь Балога висловив готовність прибути на допит, але при цьому назвав дії міністра внутрішніх справ Юрія Луценка "цирком".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь