Переключиться на мобильную версию

Інституту національної пам'яті знову не дозволили взяти в оренду приміщення на Липках

Комісія Київради з питань власності вдруге відхилила проект рішення міського голови про передачу в оренду приміщень на вулиці Липській Українського інституту національної пам'яті, повідомляють у Київській міськраді.
Інституту національної пам'яті знову не дозволили взяти в оренду приміщення на Липках
Інституту національної пам'яті знову не дозволили взяти в оренду приміщення на Липках
newsru.ua

Як повідомляється, команда міського голови пропонує Київраді скасувати своє рішення щодо надання в оренду приміщень за адресою вул.Липська, 16-а дитячому фонду та організації ветеранів, і передати їх Українському інституту національної пам'яті.

Президент України Віктор Ющенко вважає за необхідне передати Українському інституту національної пам'яті 900 квадратних метрів додаткових приміщень у центрі столиці, зазначають у фракції БЮТ.

"Знайти таку велику площу сьогодні важко. Але міська влада намагалася вирішити цю проблему просто - виселити благодійну організацію Київський дитячий фонд та Організацію ветеранів України на вулицю і віддати приміщення Українському інституту національної пам'яті", сказав заступник голови постійної комісії Київради з питань власності Денис Москаль.

Москаль також зазначив, що альтернативного приміщення для дитячого фонду та організації ветеранів поки що немає.

Як повідомлялося раніше, Київська міська рада на засіданні сесії 2 квітня прийняв рішення передати в довгострокову оренду 28 га. території заводу Вулкан ЗАТ НЕО ВІТА для будівництва та обслуговування житлово-офісного торговельного комплексу по вул. Регенераторній, 4, у Дніпровському районі столиці.

Нагадаємо, що Київська міська рада на засіданні 2 квітня прийняла рішення скасувати передачу в оренду компаніям-забудовникам 31 земельної ділянки під забудову.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь