Переключиться на мобильную версию

ГПУ порушила кримінальну справу стосовно екс-прокурора Ялти

Генеральна прокуратура України порушила стосовно колишнього прокурора Ялти Ростислава Процика кримінальну справу за підозрою в отриманні хабара.
Проти прокурора Ялти порушили кримінальну справу
Проти прокурора Ялти порушили кримінальну справу
ukranews.com

Про це повідомив начальник прес-служби Генпрокурор Юрій Бойченко.

"Його підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 368 Кримінального кодексу - отримання хабара у великому розмірі", - сказав Бойченко.

Досудове слідство знаходиться у провадженні Головного управління Генпрокуратури із розслідування особливо важливих справ. "Зараз проводять першочергові слідчі дії. Запобіжний захід йому (Процику) не обрано", - повідомив керівник прес-служби ГПУ.

Справу стосовно Процика порушено після його звільнення з посади прокурора Ялти і з органів прокуратури. Згідно із поданим рапортом, його звільнено з 27 березня. "Його рапорт задовольнили. 30 числа (березень) було порушено кримінальну справу проти колишнього прокурора Ялти", - зазначив Бойченко.

Факт порушення кримінальної справи ГПУ стосовно колишнього прокурора підтвердив прокурор Криму Володимир Бойко.

Виконуючим обов'язки прокурора Ялти призначено заступника ялтинського прокурора Ірину Калюбіну, повідомили в прес-службі наглядового відомства Криму.

Як повідомлялося, 1 квітня у Львові було заарештовано трьох міліціонерів із управління по боротьбі з торгівлею людьми за вимагання хабарів у повій.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь