Переключиться на мобильную версию

На ремонт Андріївської церкви потрібно 25 млн. гривень

Як заявив газеті Хрещатик завідувач відділу охорони заповідника Софія Київська Євген Кажан, загальну вартість ремонтних робіт Андріївської церкви фахівці оцінюють в більш ніж 25 млн. грн.
На ремонт Андріївської церкви потрібно 25 млн. гривень
На ремонт Андріївської церкви потрібно 25 млн. гривень
Фото Галини Гулій/ Новинар

"Ситуація є складною. Завдяки дослідженням наших фахівців з'ясувалося, що поблизу Андріївської церкви потрібно терміново робити дві підпірних стіни з боку Боричевого спуску. Одна з них, за цінами 2007 року, коштує більше 5 млн. гривень, інша - 500 тисяч гривень. Чимало роботи залишилася виконати і в штольнях ", заявив начальник КП СУППР Олег Рубльов.

Як повідомляв раніше, 3 квітня, начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Віталій Пшеничний, підпірні стінки огорожі Свято-Макарівського монастиря, який розташований на території Києво-Печерської лаври, знаходяться в загрозливому стані.

Рубльов: Ситуація є складною. Завдяки дослідженням наших фахівців з'ясувалося, що поблизу Андріївської церкви потрібно терміново робити дві підпірних стіни з боку Боричевого спуску. Одна з них, за цінами 2007 року, коштує більше 5 млн. гривень, інша - 500 тисяч гривень. Чимало роботи залишилася виконати і в штольнях

У зв'язку з цим Науково-дослідному інституту було доручено провести додаткові технічні обстеження конструкцій муру і дати свої пропозиції, щоб не допустити руйнування стіни і виникнення надзвичайної ситуації.

"Є реальна загроза зсуву, тому наступного тижня поблизу Андріївської церкви відбудеться робоча нарада, у якій візьмуть участь представники міської влади, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, фахівці", заявив 3 квітня Віталій Пшеничний.

Як повідомлялося, 21 березня, на схилі Володимирської гірки в Києві, прямо перед пам'ятником Святому Володимиру, просів ґрунт. Повністю завершити реконструкцію фахівці планують до Дня Києва. За словами виконавця обов'язків голови КМДА Анатолія Голубченка, на такі роботи в цьому році з міського бюджету виділять 14 млн. грн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь