Переключиться на мобильную версию

У Києві демонтували рекламні щити Проект Росія

У понеділок ввечері на вимогу української влади з центральних вулиць Києва було демонтовано рекламні щити і розтяжки з написом Проект Росія.
Реклама Проекту Росія
Реклама Проекту Росія
nr2.ru

За даними РІА Новий Регіон, це сталося після візиту представників правоохоронних органів в агентства, які займалися розміщенням реклами на вулицях.

Менеджер одного з таких агентств - Ньюс Аутдор Україна - по телефону дав зрозуміти, що в зникненні щитів замішана мерія Києва. "Ми не надаємо інформацію про те, чому знято рекламу. Спробуйте звернутися в міську адміністрацію", - сказала представник агентства.

У свою чергу, керівник агентства РТМ-Україна Валерій Філіпчук пояснив зникнення реклами Проекту Росія наступним чином: "Учора були зняті всі банери з написом Проект Росія. Однак вони в найближчі дні будуть повернуті. Просто на даний момент встановлено, що замовником даної рекламної продукції не повністю оформлені всі необхідні документи. Зараз всі документи будуть оформлені належним чином, і рекламну продукцію повернуть на місце ", - сказав він.

При цьому Філіпчук зізнався, що до нього надходили дзвінки з СБУ щодо скандальної реклами.

"Так, надходили. Нам задавали питання щодо оформлення дозвільної документації з даної продукції. Це питання ми залагодили", - заявив він.

На запитання журналіста, хто ж є замовником розміщення рекламних щитів Проект Росія, Філіпчук відповідати відмовився: "Це конфіденційна інформація", - сказав він.

Отримати коментар у СБУ журналістам поки не вдалося.

Як повідомлялося, загадкова реклама з'явилася в Києві  минулої п'ятниці. Уже в понеділок депутат Верховної Ради Андрій Парубій виступив з протестом проти щитів з написом Проект Росія. Він побачив в них пропаганду російського імперіалізму і зажадав від мерії Києва, а також СБУ знайти замовника реклами.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь