Переключиться на мобильную версию

Ющенко вважає, що змінювати Конституцію потрібно саме під час кризи

Президент України Віктор Ющенко переконаний, що вносити зміни до Конституції потрібно якомога швидше. У кризовий час, за словами Президента, у суспільстві формується усвідомлена готовність адекватно відповідати на кризові виклики.
Президент: Криза – сприятливий час для внесення змін до Конституції
Президент: Криза – сприятливий час для внесення змін до Конституції
president.gov.ua

Про це Віктор Ющенко заявив під час свого візиту до Одеської області в інтерв'ю журналістам засобів масової інформації Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей.

Президент переконаний, що запропоновані ним зміни до Конституції не є несвоєчасними у період економічної кризи, а навпаки.

"Настав час змінюватися. Інших можливостей у нас не буде", - сказав Віктор Ющенко. Водночас він зауважив, що усвідомлює, що основні політсили не підтримають запропонованих ним змін. "Що стосується так званого політикуму, який репрезентує чинну владу, то, думаю, швидше за все, він мене не підтримає", - вважає Президент, пояснюючи це тим, що запропоновані ним зміни затвердять нові принципи формування влади. "Принципи принесуть нову якість, а нова якість принесе нових людей", - сказав Президент.

Крім того, він висловив впевненість в успішній реалізації своїх ініціатив. "Я не заграю із людьми. Те, що я кажу, - це особистий інтерес кожної людини. Моя місія - сформувати кроки, які треба зробити для того, щоб у нас була нормальна публічна влада", - сказав Ющенко, зазначивши, що у своїх пропозиціях використовував досвід інших країн, зокрема країн-сусідів.

Ющенко упевнений, що суспільство підтримає запропоновані ним зміни і буде партнером у їхньому здійсненні. За його словами, повернути рух нашої країни у протилежному від європейських демократичних стандартів напрямку нікому не вдасться. "Переконаний, країну розділити надвоє не вдасться. Обирати Президента у парламенті не вдасться", - сказав Президент.

***

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія розпочала попередню підготовку заходів щодо організації та проведення чергових виборів Президента.

Сьогодні постанова Ради про призначення чергових виборів Президента на 25 жовтня вступила в силу.

31 березня, Віктор Ющенко під час звернення до ВР виступив із рядом ініціатив з приводу внесення змін до Конституції, що зафіксовано у запропонованому Президентом законопроекті про внесення змін до Конституції.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь