Переключиться на мобильную версию

У Львові створюють пункт, де можна анонімно залишити небажану дитину

У Львові в травні на базі обласного перинатального центру відкриють соціальний пункт, де жінки анонімно зможуть залишити небажане немовля.

Як повідомила на засіданні Львівського прес-клубу реформ головний лікар центру Лариса Янів, в рамках проекту Вікно життя жінка зможе залишити небажану дитину в спеціально обладнаному вікні. Усе анонімно - без міліції і камер, гарантують ініціатори проекту.

За словами Янів, мета проекту - щоб дитина залишилася живою і під наглядом, а не на вулиці чи на смітнику, як це трапляється в непоодиноких випадках. За статистикою, найчастіше намагаються позбавитися від дітей студентки - через страх перед батьками.

Дитина, яку мати залишить у соціальному пункті, буде знаходитися в перинатальному центрі близько тижня, і мати при бажанні зможе повернути немовля. Якщо вона цього не зробить - дитину відправлять в дитячий будинок. У рамках проекту відбудеться також масштабна інформаційна кампанія для школярів і студентів, також буде встановлено телефон довіри для матерів, які опинилися в скрутному становищі.

Як повідомлялося, вчора у Запорізькій області в лісопосадці знайдено півторарічну дитину, яку її мати, місцева мешканка, викинула на звалище.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь