Переключиться на мобильную версию

Литвин сподівається, що події в Молдові стануть сигналом для українських політиків

Глава Верховної Ради України Володимир Литвин сподівається, що події в Молдові після парламентських виборів послужать українським політикам застереженням від можливих фальсифікацій під час виборів у нашій країні.
Литвин просить замислитися над подіями в Молдові
Литвин просить замислитися над подіями в Молдові
intersvoboda.com

Про це він заявив під час прес-конференції у Полтаві.

"Події, які відбулися в Молдові за результатами виборів ... це реакція, яку спостерігаємо в сусідній дружній нам державі, змусить українських організаторів замислитися, якими можуть бути наслідки того, коли офіційно оприлюднене волевиявлення людей на майбутніх виборах не відповідатиме волі людей" , - цитує його прес-служба.

За словами Литвина, необхідно прийняти ряд рішень, у тому числі і на законодавчому рівні, які б виключили можливість "будь-якого роду політичних інтриг і ігрищ" під час виборчих кампаній.

Як повідомлялося, в Кишиневі прихильники опозиції, які призупинили акції протесту ввечері 7 квітня, знову зібралися перед будівлею уряду. В акції протесту беруть участь кілька сотень демонстрантів. При цьому кількість маніфестантів збільшується. Протестуючі свистять і скандують Геть комуністів!

За даними МВС, правоохоронні органи Молдови затримали 193 учасників масових заворушень в Кишиневі, включаючи вісьмох неповнолітніх. Їм пред'явлено звинувачення в мародерстві, хуліганстві, грабежах, розбійних нападах. Частині з них загрожує кримінальне переслідування, частині - адміністративне покарання.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь