Переключиться на мобильную версию

Ющенко просить Кабмін звільнити голову Подільської РДА

Президент України Віктор Ющенко сподівається, що найближчим часом уряд ухвалить рішення про звільнення з посади голови Подільської райдержадміністрації Києва, який допустив рейдерську атаку на ВАТ Квазар.
Ющенко просить звільнити голову Подільської РДА
Ющенко просить звільнити голову Подільської РДА
president.gov.ua

Про це Президент заявив в інтерв'ю журналістам після відвідування заводу Квазар, повідомляє прес-служба Ющенка.

Віктор Ющенко повідомив, що на сьогодні закінчила роботу призначена ним комісія, яка вивчала діяльність і поведінку РДА "згідно із законодавством у контексті захисту інтересів колективу заводу Квазар".

"Перевірку завершено - я ознайомився з її матеріалами і сьогодні спрямую ці матеріали прем'єр-міністру", - сказав Президент.

"Сподіваюся, через кілька днів я отримаю подання від прем'єр-міністра, що голова Подільської РДА не виконав відповідних функцій і повинен піти у відставку", - підкреслив Ющенко.

Водночас, він висловив упевненість, що рейдерська атака на Квазар стала можливою при одній головній обставині - "коли цілий ряд державних службовців не виконали свою місію". За словами Президента, він також звернувся до Ради суддів стосовно перегляду статусу судді, через фальшиве рішення якого почався інцидент навколо підприємства. Віктор Ющенко висловив сподівання, що найближчим часом рішення Ради суддів буде розглянуто кваліфікаційною комісією, в яку воно вже подано. "І цю людину викинуть із суддівського залу ... на моє переконання, він - зрадив закон, присягу і кинув тінь на тисячі людей, які представляють суддівський корпус", - сказав Президент України, нагадавши, що за незаконні дії вже звільнено від посад державного реєстратора РДА та судового виконавця.

Глава держави висловив особливу подяку колективу Квазар за його поведінку у важкий для підприємства час, за сумлінну позицію, єдність, віру в керівництво підприємства. "Разом, керуючись законом і підтримкою держави, ми відстоїмо свої інтереси. І людей, які допустили такі ексцеси - буде покарано". Президент назвав це хорошим прикладом ефективної роботи закону, а також того, що "консолідація завжди перемагає".

Нагадаємо, в березні Президент Віктор Ющенко звернувся в Генеральну прокуратуру з проханням прискорити реагування на протизаконні дії щодо ВАТ Квазар у Києві.

У 2008 році на завод Квазар було скоєно рейдерський напад.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь