Переключиться на мобильную версию

У Києві за знищення будівельного паркану судять перекладачку

У понеділок, 6 квітня, розпочався суд над київським перекладачем, редактором літературознавчого інтернет-видання Проstory Євгенією Білорусець.
Перекладача судять за знищення паркану
Перекладача судять за знищення паркану
community.livejournal.com/saveoldkyiv

28-річну Євгенію та двох її сусідів за місцем проживання звинувачують у знищенні будівельного паркану, який восени 2008 року було встановлено у їхньому дворі працівниками ТОВ Інвестиційно-будівельна група, - повідомляє громадська ініціатива Збережи старий Київ.

Як повідомили в організації, під час однієї із акцій протесту проти будівництва елітної багатоповерхівки на вулиці Гончара учасники акції, серед яких були мешканці найближчих будинків, знищили огорожу.

Позов проти учасників акції будівельна компанія подала 19 грудня минулого року. Вартість огорожі та моральних збитків забудовник оцінив на суму 140 тисяч грн. Відповідачами у цій справі є троє мешканців прилеглих до будмайданчику будинків: Євгенія Білорусець, Ірина та Ігор Нікіфорові, а також невідома громадська організація Софія Київська.

За даними Збережи старий Київ, 6 квітня у Шевченківському районному суді міста Києва відбулося перше судове засідання за участю відповідачів під головуванням судді Васильєвої.

У цій справі було оголошено перерву до 7 травня, у зв'язку із тим, що представники ГО Софія Київська, що є однією із відповідачів, не прийшли на засідання.

Скандальність будівництва будинку на вулиці Гончара пояснено тим, що його фундамент розташований на відстані 40-ка метрів від стін національного заповідника Софія Київська, який включено до списку світової культурної спадщини і який перебуває під охороною ЮНЕСКО.

За словами Білорусець, після початку акції протесту проти будівництва, на її адресу неодноразово надходили анонімні погрози із вимогами припинити опір. Проте припиняти акції протесту члени ініціативної групи мешканців вулиці Гончара не планують.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь