Переключиться на мобильную версию

Яценюк впевнений у приході до влади, але не обіцяє швидких змін

Лідер ініціативи Фронт змін, народний депутат України Арсеній Яценюк упевнений у приході своєї команди до влади, але при цьому не обіцяє швидких змін у країні.
Яценюк у Криму роздав передвиборчі обіцянки Черчилля
Яценюк у Криму роздав передвиборчі обіцянки Черчилля
mignews.com.ua

Про це Яценюк сказав сьогодні в Сімферополі в ході презентації Кримської організації Фронту змін.

"У мене немає сьогодні сумнівів, що ми прийдемо до влади", - наголосив Яценюк.

На його думку, дві політичні сили - БЮТ і Партія регіонів - і "влада в цілому" створили в країні такі умови, коли влада "валяється на землі". "Вона фактично сьогодні в такому стані, що її потрібно підняти і взяти", - сказав Яценюк.

При цьому, сказав він, взяти владу - це просте завдання. "Найскладніше завдання - що з нею (з владою) зробити, найскладніше завдання - виконати те, що обіцяно", - зазначив Яценюк.

За його словами, саме тому на першому етапі він обіцяє тільки те, що колись обіцяв прем'єр-міністр Великобританії Вінстон Черчилль. "А він обіцяв дві геніальні речі: сльози і піт. По-іншому змін в країні неможливо зробити", - сказав Яценюк. (Черчилль, став британським прем'єр-міністром, промова стала історичною фразу: "Я не можу запропонувати вам нічого, крім крові, важкої праці, сліз і поту").

"Завтра вранці, з приходом нової влади, ми прокинемось не в іншій країні, ми прокинемось у тій же країні. Тому потрібно закотити рукава и пахати, працювати в кожному окремо взятому напрямку", - додав Яценюк.

Яценюк після приходу до влади обіцяє створити посаду віце-прем'єра з питань Криму

Також за словами політика, у разі приходу його команди до влади, "в новому уряді" буде створено посаду віце-прем'єра з питань кримської автономії. Яценюк зазначив, що ця людина має стати "основним лобістом" Криму в центральній владі.

"Я вважаю, що для центру України в обов'язковому порядку в уряді має бути віце-прем'єр-міністр з питань Криму, щоб не перетворювати Крим на політтехнологічний полігон протистояння, а перетворити Крим на територію розвитку. Настільки висока специфіка і така сильна конфліктність сьогодні в Криму , що такі питання повинні бути на особливому контролі у центральної влади. Не тільки на особливому контролі, але й на особливому фінансуванні ", - підкреслив Яценюк.

Крім того, він вважає, що кримський півострів має стати територією розвитку, а не "полігоном для політтехнологів".

"Сьогодні Крим перетворився на розмінну карту, як в геополітичному вимірі, так і у внутрішньополітичних проблемах, - сказав Яценюк. - Якщо хтось із сусідніх держав хоче підняти свій рейтинг, він їде в Крим. Якщо хтось всередині України хоче також підняти свій рейтинг, він заявляє про те, що потрібно позбавити статусу автономію або додати статус ".

Як повідомлялося, питання вступу України в НАТО і визнання російської мови другою державною сьогодні не стоять на порядку денному, вважає Яценюк.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь