Переключиться на мобильную версию

На Великдень наземний громадський транспорт у Києві працюватиме цілодобово.

Як повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації, за дорученням мера столиці Леоніда Черновецького КМДА спільно з представниками церкви відпрацювала програму святкування Воскресіння Христового в кожному районі столиці.
Все для свята
Все для свята
img.p-p.com.ua

Перший заступник голови міськдержадміністрації Денис Басс поінформував, що влада міста вирішила продовжити роботу наземного громадського транспорту і збільшити кількість рухомого складу, особливо в тих місцях, де очікується найбільше парафіян. 

Основні маршрути громадського транспорту будуть працювати цілодобово. Про графік роботи маршрутів буде повідомлено найближчим часом. 

"Ми хочемо також якомога краще прикрасити столицю до Великодня. Для цього комунальні служби з озеленення та благоустрою територій починають працювати в посиленому режимі. А ще до свята всі малозабезпечені кияни отримають паски", - зазначив Басс. 

Нагадаємо, що богослужіння в храмах столиці розпочнуться приблизно о 23:30 18 квітня і будуть тривати до 03:30 19 квітня. Освячення пасок буде тривати до 11-12 годин.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь