Переключиться на мобильную версию

Тимошенко запропонувала Італії оздоровити постраждалих дітей в Артеку

Кабінет Міністрів пропонує Італії оздоровити дітей із сімей, які постраждали в результаті землетрусу в італійській області Абруццо, в Міжнародному дитячому центрі Артек (Крим).
Тимошенко запропонувала Італії оздоровити постраждалих дітей в Артеку
Тимошенко запропонувала Італії оздоровити постраждалих дітей в Артеку
mignews.com.ua

Про це сказано в повідомленні управління зі зв'язків зі ЗМІ секретаріату Кабміну. 

Відповідну пропозицію озвучила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко під час зустрічі з послом Італії в Україні П'єтро Джованні Доннічі, передавши листа з пропозицією прем'єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі. 

Зокрема, Кабмін пропонує оздоровити за свій рахунок дітей, які втратили в результаті землетрусу батьків. 

Зі слів Тимошенко, Україна на початку травня готова прийняти 100-200, або стільки, скільки потрібно, італійських дітей, які постраждали від землетрусу. 

Прем'єр-міністр ще раз висловила співчуття від себе особисто і від Кабміну у зв'язку землетрусом в Італії і зазначила, що незважаючи на те, що уряд Італії відмовився від міжнародної допомоги, Україна готова в разі потреби надати свою допомогу, зокрема від Міністерства з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. 

У свою чергу, посол Італії подякував прем'єру за співчуття, зазначив, що передасть всі пропозиції прем'єру Італії, і додав, що в разі потреби Італія скористається допомогою уряду України. 

Як повідомлялося, раніше МНС заявило, що готове направити рятувальників до Італії для допомоги у ліквідації наслідків землетрусу. 

Президент Віктор Ющенко повідомив, що Україна готова в разі потреби надати Італії оперативну допомогу, зокрема, направити рятувальний загін та мобільний госпіталь МНС.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь