Переключиться на мобильную версию

Пірати вимагають до $ 2 млн. викупу за судно, на борту якого двоє українців

Сомалійські пірати вимагають до 2 млн. доларів викупу за захоплений суховантаж Malaspina Castle, на борту якого перебувають двоє громадян України.
Ціна росте
Ціна росте
mignews.com.ua

Про це повідомляє болгарське радіо в середу, 8 квітня. 

За інформацією радіо, пірати хочуть отримати 1,5-2 млн. доларів і пропонують як контактні особи на переговорах кенійських і лондонських адвокатів. 

Нагадаємо, суховантаж Malaspina Castle під панамським прапором був захоплений у понеділок, 6 квітня, в Аденській затоці біля узбережжя Сомалі. Команду становлять 24 особи, в тому числі 16 громадян Болгарії. У команді також є громадяни Росії, України, Філіппін та Індії. 

5 квітня сомалійськими піратами у водах між Кенією і Сейшельськими островами, приблизно за 400 морських миль від порту Кісмайо, розташованого на півдні Сомалі, був захоплений німецький контейнеровоз Hansa Stavanger, на борту якого перебуває двоє українців, повідомив Морський бюлетень. 

Між тим, сомалійські пірати, що захопили 19 березня судно Титан і 22 лютого Saldanhа корабель, на борту яких перебуває по одному громадянину України, досі не висунули жодних вимог.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь