Переключиться на мобильную версию

На дорогах Києва можуть з'явитися американські радари для виявлення порушників

Американська компанія ASC готова встановити на київських дорогах радари по фіксуванню швидкості, системи розпізнавання номерів та інші сучасні технології.
Американська компанія ASC готова встановити на київських дорогах радари по фіксуванню швидкості, системи розпізнавання номерів та інші сучасні технології
Американська компанія ASC готова встановити на київських дорогах радари по фіксуванню швидкості, системи розпізнавання номерів та інші сучасні технології
kmv.gov.ua

Як повідомляється на сайті КМДА, 8 квітня відбулася робоча зустріч виконуючого обов'язки заступника голови КМДА Валерія Миронова з представниками американської компанії ACS, яка є одним з найбільших провайдерів транспортних послуг на державному рівні в США.

"Ми зацікавлені у співпраці з провідними компаніями, особливо в сфері транспорту. Адже сьогодні ситуація в транспортній інфраструктурі Києва вимагає якнайшвидшого вирішення. Щодня містом пересувається більше одного мільйона автомобілів. І ця цифра постійно збільшується. А ось пропускна здатність наших автодоріг при цьому значно зменшується . В результаті маємо регулярні затори та ДТП. Саме тому міська влада сьогодні пріоритетним завданням вважає розбудову транспортної інфраструктури Києва ", заявив Валерій Миронов на зустрічі з представниками компанії ACS.

Повідомляється, що на цьому тижні представники американської компанії відвідають усі профільні комунальні підприємства столиці.

Серед пропозицій американської компанії - обладнання паркінгів та облаштування платежів за паркування, автоматизоване управління дорожнім рухом, фотофіксація і відеоспостереження за транспортними потоками. ASC пропонує встановити в місті радари, які будуть фіксувати перевищення швидкості. Віце-президент ASC Девід Каммінс також запропонував облаштувати київські дороги системами розпізнавання номерних знаків, що дасть можливість скласти список систематичних порушників і стежити за їхнім пересуванням.

Водії, у свою чергу, зможуть побачити зафіксовані порушення і суму нарахованих штрафів в інтернеті. Оплату стягнень також можна буде зробити за допомогою мережі інтернет.

"Ми бачимо, що в Києві вже проведено серйозну роботу по багатьом напрямкам у цій сфері. Але завдань ще достатньо, і ми будемо долучатися до їх виконання", сказав Девід Каммінс.

Нагадаємо, що в березні цього року на дорогах Києва з'явився відеоприлад Візир, який автоматично фіксує перевищення швидкості учасників дорожнього руху.

Зараз порушники правил дорожнього руху в Україні можуть побачити себе в інтернеті на сайтах низки обласних ДАІ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь