Переключиться на мобильную версию

Ъ: Суд дозволив БЮТ оскаржити поразку в Тернополі

Львівський апеляційний адміністративний суд відхилив постанову Тернопільського окружного адміністративного суду від 24 березня, яким суд відмовився розглядати позов БЮТ про визнання протиправним протоколу голосування і результатів виборів у Тернопільську.
Кайда: Вибори в облраду проведено без порушення законів
Кайда: Вибори в облраду проведено без порушення законів
klerk.ru

Як пише Коммерсантъ-Україна, підставою для відхилення позову послужило те, що його було підписано прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

За даними газети, ЛААС прийняв рішення "направити дану постанову до суду першої інстанції - Тернопільського окружного адміністративного суду - для розгляду справи по суті".

Як повідомила Ъ-Україна прес-секретар львівського суду Ольга Давида, рішення було ухвалено колегією суддів 7 квітня.

"Вивчивши всі документи, колегія суддів визнала, що суд першої інстанції порушив норми процесуального права, що, в свою чергу, спричинило неправомірне рішення. Позов має право подавати будь-який виборець, незважаючи на посаду. Згідно із постановою львівського суду, тернопільський суд тепер зобов'язаний розглянути позов БЮТ і прийняти рішення", - пояснила вона.

Голова Тернопільської облради Олексій Кайда, коментуючи рішення суду, заявив: "Вибори в облраду проведено без порушення законів, тому підстав для їх оскарження немає".

Кайда припускає, що при первісному розгляді позову БЮТ могли допустити процесуальні порушення, але при цьому він упевнений, що суд не скасує результати виборів.

У БЮТ вважають рішення суду абсолютно правильним. У бесіді з Ъ-Україна заступник голови тернопільської облорганізації партії Батьківщина Володимир Бойко припустив, що тернопільський суд або свідомо порушив закон, або він просто не знає процесуальних норм.

"Якщо суд першої інстанції прийме рішення не на нашу користь, то ми оскаржимо дане рішення в ЛААС. Коли цей суд прийме постанову, ми її визнаємо як законну, яким би вона не була для нас", - сказав він.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь