Переключиться на мобильную версию

Харківські робітники, вимагаючи зарплати, не пустили на завод директора

Учора в Харкові працівники державного підприємства 48-ий завод залізничної техніки в знак протесту проти затримки зарплати та масових скорочень не пустили на завод його директора. У результаті конфлікту травмовано одну особу.
Протести проти затримки зарплати
Протести проти затримки зарплати
segodnya.ua

Вранці близько 20 працівників заводу вишикувалися живим ланцюгом на під'їзді до прохідної, загородивши таким чином дорогу машині директора підприємства Володимира Квашніна.

Здаючи назад, він травмував автомобілем начальника одного із цехів заводу, який знаходився біля прохідної. Як повідомили в Головному управлінні МВС в Харківській області, потерпілого госпіталізували в міську клінічну лікарню швидкої і невідкладної допомоги. За даними міліції, він перебуває в задовільному стані.

На місце події виїхали співробітники ДАІ і слідчо-оперативного відділу Дзержинського району Харкова. У даний час триває збір матеріалів та опитування свідків події.

Як повідомили пікетники, приводом для акції протесту стали масові скорочення і восьмимісячна затримка зарплати. Вони звинуватили директора у доведенні заводу до банкрутства.

"Після того, як Квашнін став директором (у 2008 році), ми майже не працюємо, немає держзамовлень, завод продається на металобрухт", - обурювалися робочі. Крім того, за їхніми словами, днями Володимир Квашнін підписав наказ про скорочення половини штату - "залишаться тільки бухгалтери та охоронці".

Учасники мітингу заявили, що будуть продовжувати акції протесту доти, поки органи державної влади не врегулюють ситуацію.

Нагадаємо, 25 березня близько сотні працівників Херсонського машинобудівного заводу розпочали безстрокову акцію протесту проти масових звільнень із підприємства перед будівлею Херсонської облдержадміністрації.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь