Переключиться на мобильную версию

БЮТ: Пенсіонери не можуть оплатити проживання в кращому будинку Черновецького

Фракція БЮТ у Київраді звинувачує Леоніда Черновецького у завищенні вартості утримання літніх городян підприємством Кращий будинок.
БЮТ: Звідки такі гроші у звичайного пенсіонера?
БЮТ: Звідки такі гроші у звичайного пенсіонера?
korrespondent.net

Фракція Блоку Юлії Тимошенко у Київраді звинувачує мера Києва Леоніда Черновецького у завищенні вартості утримання літніх городян у пансіонаті в Пущі-Водиці, який є стартовим для проекту комунального підприємства Кращий будинок.

БЮТ: 12 тис. гривень на місяць - це навіть більше, ніж місячна зарплата секретаря Київради Олеся Довгого ... Звідки такі гроші у звичайного пенсіонера? Це 400 гривень на день

"12 тис. гривень на місяць - це навіть більше, ніж місячна зарплата секретаря Київради Олеся Довгого ... Звідки такі гроші у звичайного пенсіонера? Це 400 гривень на день", - заявляють у БЮТ.

Вартість місячного утримання одного пенсіонера в пансіонаті Кращий будинок повідомили БЮТ жителі Києва.

Блок БЮТ у Київраді припустив, що мер не усвідомлює того факту, що пенсіонери не в змозі платити таку суму.

Нагадаємо, в грудні минулого року Київська міськрада створила комунальне підприємство Кращий будинок для утримання людей похилого віку. Мер Києва Леонід Черновецький тоді пообіцяв, що "за $ 100 будь-яка бабуся зможе їсти ікру, ананаси, банани та отримувати гарне медичне обслуговування" у будинку людей похилого віку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь