Переключиться на мобильную версию

У Кіровограді працівники банку незаконно видали кредити на майже 6 мільйонів

Прокуратура Кіровоградської області порушила кримінальну справу відносно службових осіб відділення одного з комерційних банків та його правонаступника за фактом незаконної видачі кредитів на суму 5,9 мільйонів гривень.
Працівники банку незаконно видавали кредити
Працівники банку незаконно видавали кредити
times.com.ua

Прокуратура області встановила, що працівники банку, зловживаючи своїм службовим становищем та діючи в інтересах третіх осіб - 8 приватних підприємств, які незаконно, без наявності достатніх підстав, видали їм кредити в розмірі від 717 тисяч гривень до 750 тисяч кожному на загальну суму 5,9 млн гривень.

Кримінальні справи у відношенні працівників банку порушено за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Також кримінальні справи порушено відносно 8 приватних підприємств за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.205 (фіктивне підприємництво), ч.2 ст.222 (шахрайство з фінансовими ресурсами), ч.4 ст. 190 (шахрайство в особливо великих розмірах), ч.2 ст.366 (службовий підробка) Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Нагадаємо, 8 квітня міліція повідомила про викриття директора товариства з обмеженою відповідальністю в Одеській області, яка незаконно отримала кредит на півмільйона доларів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь