Переключиться на мобильную версию

Міносвіти і Microsoft Україна підписали меморандум

Компанія Microsoft Україна підписала меморандум з Міністерством освіти і науки України про надання всім університетам і вузам в Україні безкоштовного доступу до підписки на ліцензійні програмні засоби MSDN Academic Alliance.
Університетам в Україні буде доступ до ліцензійного програмного забезпечення
Університетам в Україні буде доступ до ліцензійного програмного забезпечення
ceo.az

Ця програма забезпечує студентів і викладачів відповідних закладів широким переліком сучасних продуктів Microsoft для освітніх і навчальних цілей.

Програмне забезпечення може встановлюватися в лабораторних класах і на домашніх комп'ютерах студентів і викладачів у навчальних і дослідницьких цілях. В Україні, як зазначається, ця програма охопила близько 200 вищих навчальних закладів.

Заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха заявив, що Міносвіти "високо оцінює всі кроки наших партнерів, які призводять до збільшення інформаційних можливостей наших університетів, до потенційного підвищення якості освіти".

"Таким чином, доступ до своїх програмних продуктів, що Microsoft зараз безкоштовно надає для українських студентів та викладачів, є, безумовно, важливим кроком у потрібному напрямку", - відзначив він.

Нагадаємо, у лютому Microsoft Україна повідомила, що на сайті Онляндія відбувся запуск першого дитячого сервісу електронної пошти в Україні, мета якого - навчання юних користувачів роботі з листуванням.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь