Переключиться на мобильную версию

Українські прикордонники затримали двох мешканок Сомалі

Сьогодні вночі в Закарпатській області співробітники прикордонної служби затримали двох мешканок Сомалі, які намагалися перетнути українсько-угорський кордон.
Прикордонники затримали порушниць із Африки
Прикордонники затримали порушниць із Африки
novosti.err.ee

"Молодих жінок в 500 метрах від кордону затримав наряд відділу прикордонної служби Лужанка", - повідомили в Державній прикордонній службі.

Правопорушниці не мали при собі документів, але за словами затриманих, їм по 17 років і вони є мешканками столиці Сомалі Могадішо.

У зв'язку з тим, що затримані володіють лише сомалійською мовою, з'ясувати причини порушення кордону і перебування в Україні поки що не вдалося.

"Попередньо встановлено, що до Євросоюзу вони добиралися не без сторонньої допомоги. Особам, які їм допомагали перетнути кордон, мігрантки заплатили по 5 тисяч доларів", - повідомили в прикордонній служби.

За останніми даними, затриманих доставили у відділення Лужанка, де вони очікують прибуття перекладача.

У березні тижневик Комментарии повідомив, що в найближчі роки Україну накриє хвиля нелегальних мігрантів. Газета зазначає, що в країні почнуть осідати потенційні біженці з Азії та Африки, які нині використовують Україну як проміжний пункт на шляху в Західну Європу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь