Переключиться на мобильную версию

Міносвіти виступає за надання відтермінування в оплаті для студентів-контрактників

Міністерство освіти і науки підтримує ініціативу народних депутатів України про надання вищим навчальним закладам права надавати відтермінування в оплаті за навчання студентам-контрактникам в умовах економічної кризи.
Студенти-контрактники потребують відтермінування
Студенти-контрактники потребують відтермінування
studsovet.com.ua

Про це заявив заступник міністра освіти і науки України Павло Полянський під час прямої телефонної лінії у Кабінеті міністрів України.

Він, зокрема, зазначив, що студенти повинні платити за навчання "не для того, щоб, як сьогодні кажуть, виживали ті чи інші навчальні заклади".

Заступник міністра нагадав, що університети і навіть приватні вищі навчальні заклади сьогодні утримуються на кошти платників податків. "А, відповідно, як на мене, повинні підлаштовуватися під споживача цих освітніх послуг", - сказав він.

За словами заступника міністра, "таким чином можна дійти до того, що поліклініка буде мати право надати смертельно травмованій людині медичну допомогу або не надати її за умови, що шукає "свого" хворого".

Нагадаємо, відповідний проект закону Про внесення зміни до статті 64 Закону України Про вищу освіту (щодо відтермінування плати за навчання) було внесено до парламенту 29 грудня 2008 року.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначено, що в умовах економічної кризи виникла необхідність дозволити вузам до стабілізації економічного становища в Україні надавати відтермінування студентам-контрактникам в оплаті за навчання терміном до одного року.

Як повідомлялося, в Україні серед студентів-контрактників 40% не в змозі оплатити навчання. Всеукраїнська студентська рада звернулася до Верховної Ради з ініціативою внести зміни до закону Про вищу освіту, які б передбачали відтермінування в оплаті за навчання для студентів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь