Переключиться на мобильную версию

Голова Нацради з питань телебачення спростував зв'язок між своєю відставкою і радіо Пугачової

Голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Віталій Шевченко спростував інформацію про те, що його відставка пов'язана з переоформленням ліцензії Radio One на Радіо Алла, пише Україна молода.
Шевченко заперечує зв'язок між своєю відставкою і радіо Пугачової
Шевченко заперечує зв'язок між своєю відставкою і радіо Пугачової
focus.in.ua

У коментарі Шевченка виданню він зазначив, що не слід пов'язувати його від ставку з позбавленням Radio One ліцензії. При цьому він висловив своє невдоволення такими діями Нацради. "Radіo One отримало ліцензію на конкурсі, після якого взяло на себе певні зобов'язання щодо мовлення, зокрема, щодо розвитку на його базі потужної української радіомережі. А тепер його віддають росіянам, оскільки ті мають великі гроші. Формально зробити законним можна будь-яке рішення. Але в цьому випадку воно - ганебне. Тим не менше, наголошую, не слід пов'язувати мою відставку зі згаданими подіями ", - сказав Шевченко.

Водночас, він не пояснив свого рішення подати у відставку, виключивши також конфлікт в колективі. "Це прекрасний колектив, який, переконаний, зуміє відстояти українські інтереси і після моєї відставки", - заявив Шевченко в коментарі Україні молодій.

Як повідомила член Нацради Тетяна Мокріді, заяву про відставку Віталія Шевченка розглянуть на засіданні Ради вже у вівторок-середу. На запитання, чи підтримає вона відставку, Тетяна Мокріді відповіла, що хоче спочатку почути аргументи Віталія Шевченка.

При цьому, говорячи про Радіо Алла, член Нацради зазначила: "Це рішення не суперечить законодавству. А представники Радіо Алла навіть на попередній зустрічі з членами Нацради пропонували продемонструвати свою концепцію, яка не суперечить національним інтересам. І якщо Алла Пугачова буде розкручувати молоді українські таланти , які будуть співати на новій хвилі державною мовою, особисто я нічого проти цього не маю ".

Як повідомлялося, раніше ЗМІ поширили інформацію про те, що приводом для відставки голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Віталія Шевченка стала його незгода щодо переоформлення ліцензії Radio One на Радіо Алла.

За матеріалами: Україна молода

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь