Переключиться на мобильную версию

Лужков запропонував Черновецькому зробити подарунок киянам

Юрій Лужков надіслав листа з пропозицією зробити подарунок киянам до Дня Перемоги мерові Києва Леоніду Черновецькому, пише газета Хрещатик.
Москва готує киянам подарунок
Москва готує киянам подарунок
kmv.gov.ua

Мер Москви Юрій Лужков у своєму листі пропонує Київському міському голові Леоніду Черновецькому в рамках святкування Дня Перемоги провести в Києві 10 травня концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Російської Армії імені О.В. Александрова, повідомляється на сайті КМДА.

"Наближається знаменна дата - День Перемоги багатонаціонального народу над німецько-фашистськими окупантами. Знаючи про Ваше особливе ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни і про ту увагу, що Ви приділяєте їхній підтримці, Уряд Москви пропонує в рамках святкування Дня Перемоги провести в місті-герої Києві 10 травня цього року концерт всесвітньо відомого Академічного ансамблю пісні і танцю Російської Армії імені О. В. Александрова", - йдеться листі Юрія Лужкова.

Мер Москви також, користуючись нагодою, побажав Леоніду Черновецькому і всім киянам міцного здоров'я, миру і благополуччя.

Нагадаємо, минулого року в День Перемоги Київська міська державна адміністрація організувала марш ветеранів Великої Вітчизняної війни, молоді та військових оркестрів на Хрещатику до Дня Перемоги 9 травня.

Як повідомлялося раніше, мер Києва Леонід Черновецький 2 квітня підписав розпорядження про проведення святкування Дня столиці та Дня Києва 30 і 31 травня поточного року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь