Переключиться на мобильную версию

Опитування: Українці назвали найкращого президента

Українці вважають, що Леонід Кучма і Леонід Кравчук були кращими президентами, ніж Віктор Ющенко.
Кучму визнали кращим від Ющенка
Кучму визнали кращим від Ющенка
nbuv.gov.ua

Про це свідчать результати національного щомісячного дослідження Омнібус, яке проведено компанією ТНС Україна в березні (опитано 1200 респондентів у віці 16-75 років, польовий етап - із 6 по 14 березня).

Згідно із результатами дослідження, тільки 7% українців вважають, що Ющенко був найкращим Президентом за історію незалежної України - саме така кількість опитаних обрали його як Президента, який найкраще справлявся зі своїми обов'язками.

Найчастіше в якості політика, який найкраще справлявся з обов'язками президента України, респонденти обирали Кучму - 39%. Кравчука обрали 21% українців. 27% учасників дослідження не змогли відповісти на це запитання, 6% відмовилися від відповіді.

Крім того, 68% українців згодні з тим, що кілька сильних керівників можуть зробити для нашої країни більше, ніж усі закони та політичні дискусії. 18% респондентів дотримуються протилежної думки. 12% опитаних не змогли відповісти, 2% - відмовилися від відповіді.

Дослідження Омнібус, що проводяться компанією ТНС Україна на постійній основі, дають можливість визначити індекс довіри населення до різних політиків та інститутів влади.

Позитивний індекс (+2,0) означає 100% довіру населення, а від'ємний індекс (-2,0) - 100% недовіру населення. Згідно з даними за березень, найнижчий індекс довіри серед інститутів влади зараз спостерігається у Президента України (-1,49), Верховної Ради України (-1,48), Уряду України (-1,34), а також у суду (-1 , 32), прокуратури (-1,24) та міліції (-1,14).

Незважаючи на негативне значення, з січня по березень поступово збільшується індекс довіри до засобів масової інформації України (-0,37 в січні, -0,34 в лютому та -0,23 в березні), чого не можна сказати про російські і західні ЗМІ. Довіряють українці, як і раніше, тільки церкві (+0,71 в березні).

Серед політиків найнижчий індекс довіри в березні спостерігається у Віктора Балоги (-1,72), Ющенка (-1,51), Раїси Богатирьової (-1,46), а також Олександра Мороза (-1,45), Юрія Луценка ( -1,36) та Петра Симоненка (-1,3).

У Віктора Януковича та Юлії Тимошенко за останні місяці індекс довіри трохи знизився - з -1,06 у грудні 2008 до -0,96 в березні 2009 у Януковича, і з -1,07 у січні до -1,03 у березні у Тимошенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь