Переключиться на мобильную версию

Чорновіл: Між Януковичем і Ахметовим спалено мости

Народний депутат України від фракції Партії регіонів Тарас Чорновіл заявив, що у Віктора Януковича немає достатньої підтримки у Партії регіонів, в тому числі і фінансової, що ставить під загрозу його участь в президентській кампанії.
Чорновіл не виключає, що на найближчих президентських виборах у ПР не буде власного кандидата
Чорновіл не виключає, що на найближчих президентських виборах у ПР не буде власного кандидата
ya.2008.com.ua
"У Партії регіонів розколу ніколи не буде. Поки є офіційна позиція Януковича, інші можуть зробити лише такі кроки як не дати грошей, не дати людей, не дати підтримки, і внаслідок цього Янукович або не буде кандидатом у президенти, або це буде кандидат, який не отримає реальної партійної підтримки ", - спрогнозував Чорновіл в ефірі ТВi.

"Його (Януковича) гра в дуже вузькому середовищі бізнесу прирекла його на внутрішній конфлікт. Представники системного бізнесу, промисловці, які є в партії, його сьогодні не підтримують", - додав депутат.

"Я тільки бачу, що відбувається - Янукович в тому напрямку (у напрямку Ахметова) спалив мости", - зауважив політик. Водночас, Чорновіл уточнив, що він особисто останнім часом розмовляв із Ахметовим не на політичні, а виключно на футбольні теми.

Торкаючись питання щодо причин істотного впливу групи Фірташа-Льовочкіна на лідера ПР, Чорновіл згадав чутки про те, що, нібито батько Сергія Льовочкіна "міг мати на Віктора Януковича якийсь колосальний компромат". Однак, Чорновіл зізнався, що він у це не вірить.

"Я думаю, що просто в певний момент було дано якісь зобов'язання, дано певні фінансові ресурси, за які потрібно нести відповідальність і які повернути виявилося неможливо", - зауважив колишній соратник Януковича.

Чорновіл звернув увагу, що для лідера ПР характерною є така ж риса як для Віктора Ющенка - самоізоляція. "Я колись пробував із Ющенком поспілкуватися, ще перебуваючи у фракції Наша Україна. Це було в Польщі, коли у мене ледь не залишилися обидва рукави його піджака, так він тікав від мене, щоб не почути неприємної для нього думки. Янукович теж тікає від інформації ", - провів паралелі нардеп.

"Подивіться на коло спілкування Януковича: всі люди потрапляють до нього тільки з дозволу безпосередньо Сергія Льовочкіна, вся інформація, яка йде назовні від нього, проходить цензуру Анни Герман. Тобто, він не отримує інформації ззовні. А якщо він говорить щось, що невигідно групі Льовочкін-Фірташ-Бойко-Герман, це фільтрується і повністю перекривається ", - стверджує Чорновіл.

Депутат не виключає, що на найближчих президентських виборах у ПР не буде власного кандидата, який би користувався реальною підтримкою всередині партії. "А це означатиме, що партія почне сипатися", - заявив Чорновіл, зазначивши, що навіть у самій Партії регіонів дуже багато людей, які не вірять, що Янукович готовий йти на президентські вибори.

Крім того, Чорновіл додав, що на сьогодні оточення лідера ПР зайнято пошуком фінансового ресурсу. За його оцінками, на кампанію кожного з основних кандидатів у президенти знадобиться, з урахуванням розкрадання та нецільового використання коштів, близько 1 млрд. доларів. "Сьогодні таких коштів у Януковича немає", - запевнив Тарас Чорновіл.

Нагадаємо, 9 лютого заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Сергій Льовочкін підтвердив, що деякі регіонали хочуть об'єднатися з БЮТ. Регіонал Нестор Шуфрич на це відповів, що Льовочкін - випадкова людина в партії. Пізніше сам Янукович відкинув чутки про те, що в рядах його політичної сили відбувся розкол.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь