Переключиться на мобильную версию

Пенсіонер із Херсонської області вже кілька років живе на деревах

У Херсонській області мешканець одного із сіл Цюрупинського району щоліта проводить у побудованому власними руками будиночку на дереві.
Пенсіонер здійснив свою дитячу мрію
Пенсіонер здійснив свою дитячу мрію
Фото газети Вгору

"Борис Куртович - пенсіонер. Раніше він працював лісником у Криму, а тепер живе в селі Буркути. Кілька років тому він здійснив свою дитячу мрію - побудував на двох осиках невеликий будиночок в стилі Тома Сойєра", - повідомляє сьогодні місцева газета Вгору.

Увійти в будиночок можна, піднявшись залізними сходами. Всередині є ліжко, робочий стіл, портрети батьків, на протилежних стінах висять годинник - причому обидва хронометри показують час неправильно. На кожній стіні є по вікну з видом на село, озеро, і поле з лісом. Унизу під будиночком - столик і дві лавки.

Видання зазначає, що влітку друзі і рідня пенсіонера навперебій просяться пожити у будівлі - усамітнитися, подумати, відпочити від цивілізації і просто повернутися до своїх дитячих мрій.

Нагадаємо, у березні Київська ремонтно-експлуатаційна база маломірного флоту повідомила про намір запустити серійне виробництво човнів, а також продавати будиночки на воді та плавдачі на Дніпрі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь