Переключиться на мобильную версию

Кучма запропонував Партії регіонів заблокувати трибуну ВР

Екс-президент України Леонід Кучма запропонував фракції Партії регіонів заблокувати трибуну Верховної Ради до прийняття нового закону про вибори народних депутатів за відкритими списками.
Кучма запропонував Азарову знову заблокувати Раду
Кучма запропонував Азарову знову заблокувати Раду
focus.in.ua
З такою пропозицією Кучма звернувся до народного депутата від Партії регіонів Миколи Азарова під час засідання круглого столу на тему Конституційна реформа та виборчий процес в Україні, що відбувається сьогодні в Києві.

Говорячи про перспективи виходу України з політичної та економічної кризи, Азаров зазначив: "На мою думку, абсолютно доречно одночасне проведення і виборів президента, і виборів парламенту".

За його словами, це доцільно зробити, щоб запобігти спробам новообраного президента сформувати парламент під себе або, навпаки, новообраного парламенту - забезпечити перемогу того чи іншого кандидата на пост глави держави.

При цьому Азаров вважає, що позачергові вибори Президента і ВР потрібно провести якомога швидше, "але все має відбуватися у відповідності із Конституцією і законодавством".

Учасники круглого столу погодилися, що в державі вже давно стало актуальним питання зміни виборчого законодавства, зокрема, відмови від системи так званих закритих виборчих партійних списків.

"Саме життя вимагає від Верховної Ради прийняти новий виборчий закон. Тому що суспільство не сприймає чинне виборче законодавство", - сказав Азаров.

У свою чергу, Кучма, звертаючись до представника Партії регіонів, зазначив: "Микола Янович, ви є найбільшою фракцією. Заблокуйте трибуну, поки не проголосують цей закон. Ви це вмієте".

У відповідь на таку пропозицію екс-президента Азаров зауважив, що винесе її на розгляд ради фракції.

"З огляду на те, що уряд не здатний вивести країну з кризи, представити антикризову програму і розробити бюджет, що відповідає реаліям, Кабміну необхідно спокійно подати у відставку і піти на вибори. В уряду є чудова можливість, і наша порада уряду - подумати над такою нашою пропозицією. Ми пропонуємо це зробити вже завтра ", - сказав Азаров.

Як повідомлялося, українці вважають, що Леонід Кучма і Леонід Кравчук були кращими Президентами, ніж Віктор Ющенко.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь