Переключиться на мобильную версию

Томенко: Тимошенко не зможе перемогти, не домовившись із Яценюком

Команди Юлії Тимошенко та Арсенія Яценюка змушені будуть домовлятися на майбутніх президентських виборах, щоб не допустити перемоги Віктора Януковича, заявив заступник голови Верховної Ради, бютівець Микола Томенко.
Микола Томенко: Жорстка конфронтація Тимошенко і Яценюка - це автоматично спокійна перемога "регіонів"
Микола Томенко: Жорстка конфронтація Тимошенко і Яценюка - це автоматично спокійна перемога "регіонів"
gazeta.lviv.ua
"Не зможе Тимошенко перемогти, не домовившись із ще одним конкурентом, який називається Арсеній Яценюк, тому що вони в одному електоральному полі. Якщо вони воюють, тоді давайте ми з вами будемо вже грамоти, квіти збирати Януковичу як президенту, тому що зрозуміло, що жорстка конфронтація Тимошенко і Яценюка - це автоматично спокійна перемога "регіонів", адже у Януковича, при всій повазі до Симоненка, немає потужного електорального конкурента ", - заявив Томенко в ефірі телеканалу TBi.

"Бажано домовленість мати до початку виборчої кампанії - про формат її ведення, щоб вона не перетворилася на боротьбу двох команд. І загальний формат стратегії команд дуже близький, і тоді вже в другому турі все стає на свої місця", - так охарактеризував віце-спікер позиції Тимошенко і Яценюка.

Він також розповів, які домовленості могли б озвучити Тимошенко і Яценюк між першим і другим туром президентських виборів, в залежності від того, хто з них займе друге, а хто третє місце за підсумками першого туру:

"Умовно кажучи, Тимошенко проходить у другий тур і вона каже, що Яценюк зайняв третє місце, він популярний політик і було б правильно, якби він був прем'єр-міністром, а я буду президентом. А якщо так сталося, що вони помінялися місцями, Яценюк каже: ми з Тимошенко маємо спільний стратегічний підхід, та є тактичні розбіжності, але звичайно, вона повинна бути прем'єром, а я сподіваюся, що я стану президентом ".

Як зазначив Томенко, з іншою логікою перемогти на президентських виборах не можна, тому що поки всі інші претенденти на президентський пост значно відстають від Януковича, Тимошенко і Яценюка. "Поки трійка (лідерів) визначилася, навколо цієї трійки потрібно моделювати, як відбудуться президентські вибори", - запевнив бютівець.

Крім того, він прокоментував чутки про те, що він може перейти з БЮТ в команду Яценюка: "Мій підхід не пов'язаний з конкретними політичними проектами і конкретними людьми, для мене важливо визначення оптимальної стратегії, на кону зараз непроста ситуація в країні, а не у кого більше шансів стати президентом - у Яценюка чи Тимошенко ".

Томенко уточнив, що він намагається переконати обох політиків у необхідності вийти на спільну стратегію розвитку країни. "У цій стратегії буде розуміюча роль кожного, тому для мене не є предметом дискусії, в якій команді я буду, я у фракції і не збираюся з неї виходити, і мені здається, що наша команда дозріла для серйозного оновлення - в середині команди і в стратегії ", - зазначив віце-спікер.

У зв'язку із цим він розкритикував позицію прем'єр-міністра, яка бере удар на себе і захищає всіх міністрів, весь уряд. "Якщо є міністри, умовно кажучи, корупціонери, чи є там замміністри навіть мародери деякі, умовно я їх так називаю, то їх потрібно у в’язницю садити чи виганяти з уряду", - наголосив Томенко.

"Якщо ми не в змозі оновити політичну команду і оновити уряд, тоді у нас немає шансів у цій політиці, - запевнив соратник Тимошенко. - Я хочу змінити команду, в якій я перебуваю".

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня лідер групи народних депутатів За Україну! В'ячеслав Кириленко заявив, що Президент України Віктор Ющенко визначився зі своїм наступником і ним стане Арсеній Яценюк.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь