Переключиться на мобильную версию

Дресирувальник легендарного Годзіли привіз до Маріуполя нового крокодила

Минулого тижня до Маріуполя прибув Артем Каракат - дресирувальник крокодила Годзіли, який втік від нього на пляжі в Азовське море 31 травня 2007 року.
Крокодил Годзіла
Крокодил Годзіла
Сегодня

Цього разу дресирувальник приїхав зі своїм новим вихованцем - нільським крокодилом Гулівером Гончаровим (прізвище написано на скриньці, в якій рептилія здійснює переїзди), довжиною близько 2,5 метрів.

"Гулівера я придбав у цирку Харкова восени минулого року. З усіма документами на офіційному ринку крокодил коштує близько десяти тисяч доларів, на неофіційному ринку його можна купити за три тисячі доларів. Зараз йому 17 років і важить він близько п'ятдесяти кілограмів", - розповів дресирувальник.

Нагадаємо, Годзіла, що втік, намагався вижити в Азовському морі шість місяців, уникаючи міліції, сітей і пасток працівників МНС, водолазів і рятувальників.

Знайшов сплячого крокодила працівник Маріуполь-Будмонтаж Василь Акімов уже 28 листопада на березі в очереті каналу комбінату Азовсталь. Годзілу доставили в одну із пожежних частин Донецька, але із сплячки вивести не змогли - 30 листопада річний крокодил завдовжки всього метр помер.

У зв’язку з цим у Маріуполі встановили на кам'яному постаменті пам'ятник із чавунним Годзілою в натуральну величину.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь