Переключиться на мобильную версию

Томенко заявив, що Ющенко мріє про власну парламентську фракцію

Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко не виключив, що за згодою Президента України на дострокові президентські і парламентські вибори Наша Україна може бути реанімовано як майбутній блок Віктора Ющенка.
Микола Томенко: Новий формат Нашої України може поновитися ...
Микола Томенко: Новий формат Нашої України може поновитися ...
tymoshenko

"Теоретично, Наша Україна, як проект майбутнього блоку Віктора Ющенка, можна реанімувати. Це пов'язано зі згодою Президента на одночасні парламентські і президентські вибори", - сказав, зокрема Томенко.

Він зауважив, що Ющенко мріє стати лідером невеликої, але власної парламентської фракції, а також припустив, що команда Президента переконала Віктора Ющенка, що такий його блок може набрати від 7 до 12% голосів виборців.

"Тому новий формат Нашої України може відновитися, почне працювати, і вже зараз дуже багато молодих і активні голови обласних держадміністрацій перебігають з Єдиного центру в цю нову партію Президента", - сказав віце-спікер.

При цьому, за його інформацією, такий проект Президента фінансують "українські олігархи".

Нагадаємо, 8 квітня голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віктор Бондар виступив за об'єднання партій Народний союз Наша Україна і Єдиний центр в Блок Віктора Ющенка.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь