Переключиться на мобильную версию

Бєлковський: Путін вкрай розчарований у Тимошенко. Вона була останнім фаворитом Кремля

Кремль розчарований у прем'єр-міністрі України Юлії Тимошенко і тепер робитиме ставку не на конкретних політиків, а на певні політичні сценарії. Про це Экономическим известиям заявив російський політолог Станіслав Бєлковський.
Росія робитиме ставку на певні політичні сценарії
Росія робитиме ставку на певні політичні сценарії
premier.gov.ru

Зокрема, директор Інституту національної стратегії (Москва) Станіслав Бєлковський вважає, що майбутня зустріч прем'єрів двох країн не зніме напруження у відносинах Києва і Москви.

"Путін вкрай розчарований у Тимошенко. Вона була останнім фаворитом Кремля. Тепер Кремль робитиме ставку не на конкретних політиків України, а на певні політичні сценарії, які дозволяли б великому російському капіталу забезпечувати свої інтереси в Україні. А хто їх забезпечить для Кремля, це вже буде десятим питанням", - заявив політолог в коментарі Экономическим известиям.

За словами Бєлковського, декларація щодо реконструкції української газотранспортної системи - закономірний результат газових війн 2006-2009 року. На його думку, більшість експертів попереджали Газпром і Володимира Путіна, що газові війни підштовхнуть Європу до вибудовування інфраструктури газового транзиту без участі Росії.

"Думаю, тут Україна йде у фарватері Європи, і для неї це правильний вибір. Логіка взаємодії з Газпромом і Володимиром Путіним в останні роки показує: домагатися від них будь-яких поступок можна тільки за сильної позиції. І зараз Україна в альянсі з Європою таку позицію зайняла", - резюмував Станіслав Бєлковський.

Як повідомлялося, у жовтні 2008 року Станіслав Бєлковський заявив, що Кремль зробив ставку на прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко, а вона, в свою чергу, прийняла три умови російської влади щодо ЧФ РФ, вступу в НАТО та газотранспортної системи України.

9 березня прем'єр-міністри РФ і України Володимир Путін і Юлія Тимошенко в ході телефонної розмови обговорили можливі нові терміни проведення міждержавних консультацій на рівні глав урядів двох країн.

Тимошенко заявила, що під час розмови сторони подолали розбіжності в питанні модернізації української газотранспортної системи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь