Переключиться на мобильную версию

БЮТ сподівається, що Кабмін внесе антикризову програму після травневих свят

Голова фракції БЮТ Іван Кириленко висловив сподівання, що Кабінет міністрів на пленарному тижні, який розпочнеться після травневих свят , внесе в парламент антикризову програму.
Іван Кириленко: Ми хотіли б, щоб ця програма була підтримана не 226-ма голосами, а, принаймні, 400-ми ...
Іван Кириленко: Ми хотіли б, щоб ця програма була підтримана не 226-ма голосами, а, принаймні, 400-ми ...
tymoshenko.com.ua

Іван Кириленко зауважив, що уряд працює над антикризовою програмою і планує врахувати в ній пропозиції опозиційного Кабінету міністрів.

"Ми дуже хочемо, щоб це була загальнонаціональна антикризова програма, яка об'єднає всіх політиків", - сказав лідер фракції.

Крім того, за його словами, фракція БЮТ хотіла б, щоб в антикризову програму були включені і пропозиції парламентських комітетів.

"Ми хотіли б, щоб ця програма була підтримана не 226-ма голосами, а, принаймні, 400-ми. Але реалізація програми буде лежати на уряді", - сказав Іван Кириленко.

Водночас, він не виключив, що цього тижня Верховна Рада розгляне низку кадрових питань: "Ми цілком можемо поставити на голосування в четвер кадрові питання".

Разом з тим Кириленко додав, що ці питання будуть обговорюватися на засіданні ради коаліції.

Водночас, голова Верховної Ради Володимир Литвин сьогодні заявив, що парламент на цьому тижні не буде розглядати кадрові питання. "На цьому тижні це питання (про призначення Олега Шамшура міністром закордонних справ України) розглядатися не буде, якщо не станеться нічого екстраординарного або надзвичайного", - зазначив спікер.

Литвин наголосив, що в порядку денному засідань ВР на поточний тиждень немає кадрових питань, а також не виключив, що сьогодні матиме можливість обговорити кадрові питання з Президентом.

Як повідомлялося, сьогодні фракція Блоку Юлії Тимошенко попросила Верховну Раду відкласти розгляд антикризової програми, внесеної Кабінетом міністрів.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович назвав цю пропозицію справедливою. Водночас, регіонал Микола Азаров запропонував уряду вже завтра піти у відставку.

Більше того, колишній Президент України Леонід Кучма запропонував фракції Партії регіонів заблокувати трибуну Верховної Ради до прийняття нового закону про вибори народних депутатів за відкритими списками.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь