Переключиться на мобильную версию

Литвин попросив прискорити розгляд законопроекту про КС, заветований Ющенком

Голова Верховної Ради Володимир Литвин попросив профільні комітети прискорити розгляд пропозицій Президента щодо законопроектів, які стосуються повноважень Конституційного суду та експорту електроенергії.
Литвин прагне прискорення розгляду законопроекту про КС
Литвин прагне прискорення розгляду законопроекту про КС
intersvoboda.com

Зокрема, сьогодні на засіданні погоджувальної ради парламенту Литвин зауважив, що засідання комітетів можна було б провести у середу, щоб повідомити Секретаріат Президента про день розгляду Верховною Радою заветованих законопроектів.

Питання про необхідність розгляду цих документів підняв лідер фракції Наша Україна - Народна самооборона, голова парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Микола Мартиненко.

Він нагадав, що законопроект, який стосується експорту електроенергії, ВР прийняла більш ніж 400 голосами. За словами Мартиненка, Президент не звернув на це увагу, і всі його зауваження мають виключно лобістський характер.

"Тому я пропоную терміново вносити ці законопроекти до порядку денного і долати вето", - сказав він.

Як повідомлялося, 8 квітня Президент застосував вето до прийнятого Верховною Радою 19 березня закону Про внесення змін до деяких законів України щодо повноважень Конституційного Суду України, особливостей виробництва у справах за конституційним зверненням і недопущення зловживань правом на конституційне подання.

Цим законом передбачено вдосконалення правового регулювання діяльності Конституційного суду України. Зокрема, передбачено визначення форми та змісту звернення ВР щодо дання висновку Конституційним судом про дотримання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про усунення Президента України з поста у порядку імпічменту, строків відкриття конституційного провадження за цією процедурою.

10 квітня Президент зі своїми пропозиціями повернув у парламент прийнятий ВР 19 березня закон "Про внесення змін до Закону України Про електроенергетику" щодо врегулювання питань експорту електроенергії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь